sâmbătă, 17 octombrie 2015

Toamna in lume

Vacanta cea mare a luat sfarsit de mult, iar toamna a luat cu asalt fiecare vietate. Copiii au inceput sa invete adunari si scaderi, unii sa se planga de Bac-ul din vara, iar adultii si batranii ca va fi o toamna lunga.
 Dar toamna are totusi frumusetile ei. De la multitudinea de recolte, pana la covorasele cu frunze multicolore si apusurile spectaculoase. Cred ca poza de mai jos va spune mai multe decat am facut-o eu. Bine ai venit,toamna! :D


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu